Latvijas Русский Eesti Lietuvos English

APROCE DELUXE (Oregon Scientific)

Artikuls: IONBS/K

APROCE DELUXE (Oregon Scientific)
Aproce ar negatīviem joniem.

Kad mēs dodamies ārpus pilsētas, atrodamies ūdenskrituma tuvumā, pludmalē vai kāpjam kalnā, mēs bieži jūtamies enerģijas un svaiguma sajūtas pārpilni. Tas viss ir saistīts ar dabiskā vidē īpaši daudz sastopamo negatīvi lādēto jonu ietekmi uz mūsu organismu.

i.balance ir stilīgu aksesuāru sērija, kas satur negatīvi lādētus jonus, kas palīdz atjaunot līdzsvaru organismā, noņem nogurumu, uzlabo miega kvalitāti.

Kas ir negatīvie un pozitīvie joni?

Joni ir neredzamas molekulas bez smaržas, kas vienmēr pastāv mūsu vidē. Pastāv divu veidu joni — negatīvi lādētie sārmu un pozitīvi lādētie skābju joni. Negatīvie joni — skābekļa atomi ar papildu elektronu, kas palīdz mums justies labāk, bet pozitīvie joni — protoni ar pozitīvu elektrisko lādiņu, kas paaugstina pH līmeni organismā, kura dēļ mēs jūtam nogurumu un sliktu miega kvalitāti.

Kā joni ietekmē organismu? 

Mūsdienu pasaulē, kurā ir daudz stresa, spriedzes un emociju, daudz tiek patērēti mākslīgi produkti, ir grūti saglabāt dabiskumu, nezaudēt saikni ar dabu. Ap mums esošā vide bieži izraisa skābuma pieaugumu organismā. Gaisa piesārņojums, pilsētas smogs, automašīnu un rūpnieciskās izplūdes gāzes — arī tas viss paaugstina skābuma līmeni organismā. Ja paaugstinās skābuma līmenis, mēs mēdzam just nogurumu, pasliktinās mūsu miega kvalitāte, mēs kļūstam uzņēmīgi pret slimībām. Lai pret to cīnītos, ir nepieciešams piesātināt ķermeni ar negatīvajiem joniem — bieži doties ārpus pilsētas, uz mežu, iet uz parku, atrasties atpūtas zonās.

Izmēri:

Kaklarota — M = 45 cm, L = 50 cm

Aproce — M = 16 cm, L = 18 cm

Komplektācija:

Standarta.

Citas preces no šīs kategorijas

Oregon Scientific
×